Cesta ke kineziologii

O kineziologii jsem se začala zajímat již na střední škole. Lékařsky zdánlivě neřešitelný problém mi vyřešila 2 - 3 odblokování One Brain Kineziologií.

Tehdy jsem se začala zajímat o alternativní směry a činnosti, které se zabývají rozvojem osobnosti a nápravou psychických, či fyzických problémů.

Nejprve to byla práce s drahými kameny a bylinkami, později astrologie, reflexní terapie a práce s energií - zejména Reiki. Zajímala jsem se také o klasickou psychologii a filosofii, které jsem studovala také na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy v Praze v rámci svého oboru. Mou vášní byla vždy také religionistika a teologie, proto jsem uzavírala Univerzitu diplomovou prací na téma Janova evangelia.

Poznatky ze všech těchto oblastí významně obohacují mou dnešní práci s klienty.

 

Nicméně, kineziologie je pro mne prioritou. Je unikátní hlavně kvůli svému základu, jímž je schopnost zjistit PŘÍČINU problému, se kterým klient přichází. Tam, kde ostatní obory zůstávají pouze na povrchu, kineziologie se dostane ke skutečnému jádru věci tak, aby klient dostal možnost pochopit a odstranit původ svého trápení.

 

Této metodě se věnuji 12 let a za tu dobu jsem se potkala s mnoha lidmi, kterým velmi pomohla. Mnozí se zbavili dlouholetých psychických i fyzických problémů, jiní se dozvěděli něco nového o sobě.

Poté, co jsem se přestěhovala z Prahy, kde jsem měla dobře zavedenou poradnu v esoterické prodejně Modrá Brána na Smíchově, navázala jsem na tuto činnost ve Svitavách a okolí. Během posledních tří let do mé poradny přicházely hlavně děti školou povinné. Postupně se však okruh klientů rozšířil i na dospělé, také díky spolupráci s litomyšlskými praktickými lékaři, alergology, fyzioterapeuty a psychology.

One Brain Kineziologie je metoda, která skutečně pomáhá a já jsem vděčná za to, že mi byla dána možnost nabídnout ji lidem, kteří si přejí změnit svůj život k lepšímu!

 

Moje kvalifikace

Chronologicky:

Pedagogická fakulta Univerzity Karlovy v Praze (obor AJ a ZSV pro SŠ) (2004-2009)

Reiki I. a II. - Mirek Čapek, Praha 2004, 2008

Flower Reiki - Bc. Honza Dolníček, Vysoké Mýto 2.6.2018

One Brain Kineziologie:    

    1.- 10. kurz, Mgr. Míla Rutová, Plzeň (2007-2009)

    Your Secrets Revealed by the numbers, Daniel Whiteside, Praha (2009)

    Hologram of the Behavioral Barometer, Anastazya Wada, Praha (2.2018)

     Nadstavbové krátké programy

                Hojnost, Sex a přátelství, Simultánní životy (2010)

Aktualizace kurzů Kineziologie:    

    4. kurz, Mgr. Míla Rutová, Plzeň (únor 2017)

    6. kurz, Mgr. Míla Rutová, Plzeň (duben 2017)

Shamballa 1 - 2  - Bc. Honza Dolníček, Vysoké Mýto 1.8.2018

Shamballa 3 - Bc. Honza Dolníček 28.9.2018

Shamballa 1 - 4 Mistr/ Učitel    - Miloslav Bubník 17.8.2021